Odpręż się

My zajmiemy się resztą...

Odpręż się

My zajmiemy się resztą...

Meble Wypoczynkowe na Basen

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem dotyczącym mebli zewnętrznych do zastosowania w strefie przy basenowej.

aluminiowe_wypoczynki_ogrodowe_pergola

Pergole zewnętrzne czy też popularnie nazywane łóżka ogrodowo-wypoczynkowe z baldachimem to forma mebli stosowanych w ekskluzywnych miejscach przy basenach, stawach kąpielowych czy też często stosowane w nadmorskich hotelach przy plażach. Konstrukcja wykonana z aluminium. 

pergola_lozko_wypoczynkowe_zewnetrzne_wykonane_z_aluminium_wigo_wroclaw_na_zewnetrzne_tarasy_krakow_warszawa
Łóżko z przesłoną typu Wigo Pergola Wypoczynkowa P007 to łóżka zewnętrzne, które można konfigurować zgodnie z zapotrzebowaniem, wszystko zależy od przestrzeni jaką posiadamy w miejscach wypoczynkowych. Nasze zestawy pergoli z reguły produkuje się w układach dwuosobowych. Baldachim jest tak wykonany, aby pomieścił na łóżku dorosłe 2 osoby i małe dziecko. Z reguły wyposażenie w baldachimy wypoczynkowe najczęściej są sprzedawane do hoteli 4, 5 gwiazdkowych gdzie zarządzający chcą podnieść wysoki poziom wypoczynku na zewnętrznych miejscach przy basenach jak i nad samym morzem.

Wymiary standardowych to 200 x 200 x wysokość 220. Łóżka możemy rozbudować dokładając do szerokość 100 cm i tak wychodzi nam jeden moduł 300 x 200 x 220 cm.

pergola_wypoczynkowa_wigo_lozko_zewnetrzne_baldachim_na_taras_krakow
Oprócz wygody dla klientów korzystających z łóżek zewnętrznych, można stwierdzić, że meble te pięknie wyglądają w obrębie stref wypoczynkowych i podnoszą ich prestiż oraz tworzą fajny intymny klimat.
pergola_wypoczynkowa_wigo_lozko_zewnetrzne_baldachim_na_taras_warszawa
Konstrukcje są wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium i malowane proszkowo zgodnie z zamówionym kolorem przez klienta. Poduchy dobiera się z palety kolorów j/n.

pergola_wypoczynkowa_wigo_lozko_zewnetrzne_baldachim_na_taras_meble_dla_hoteli_tarasy_spa
pergola_wypoczynkowa_wigo_lozko_zewnetrzne_baldachim_na_taras_hotelowe_meble_tarasowe

Wykonujemy aranżacje zewnętrznych miejsc wypoczynkowych i dobieramy dla naszych klientów najlepsze rozwiązania dla danego obiektu. Jesteśmy w stanie wyposażyć każdy hotel w zewnętrzne meble wypoczynkowe, u nas wykonasz wszystkie meble zgodnie co do materiału, koloru poszycia zewnętrznego jak i koloru ram aluminiowych. Jednym słowem wykonamy meble w całości na Państwa zamówienie u nas nie ma rzeczy niemożliwych tylko czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość.

pergola_wypoczynkowa_wigo_lozko_zewnetrzne_baldachim_na_taras

Do każdej pergoli w cenie można zamówić indywidualne kolory, paleta kolorystyki na samym dole. 

Przy zamówieniu wybierz też kolor ramy, paleta kolorów ramy j/n.  

Wigo Pergola P007

Kontakt z osobą odpowiedzialną za meble biuro@serwisbasen.pl tel.505 450 528

aluminiowe_meble_wypoczynkowe_do_hotelu(3)
aluminiowe_meble_wypoczynkowe_do_ogrodu kopia(2)